Mini Auto-feed

System CreaseStream Mini zapewnia jeszcze lepsze efekty w wersji z automatycznym podawaniem - Auto-feed. Nie ma tu już dźwigni przesuwu, wystarczy zaś ustawić pozycję narzędzi, nacisnąć włącznik i można korzystać z wydajności przetwarzania wynoszącej nawet 4000 arkuszy na godzinę.

Model ten daje możliwość przetwarzania krótkich serii, lecz równie łatwo poradzi sobie także z obsługę większych nakładów. Tak jak inne urządzenia z gamy CreaseStream wersja Auto-feed wykorzystuje opatentowaną przez Tech-ni-Fold technologię Tri-Creaser, by wyeliminować pękanie włókien przetwarzanych mediów.

CreaseStream

Mini Auto-feed

Mini Auto-feed

Nie daj się zwieść prostocie konstrukcji

Model CreaseStream Mini Auto-feed wykorzystuje unikalny separator arkuszy, który sprawia, że pojedyncze arkusze są przetwarzane z niezrównaną dokładnością i precyzją oraz eliminowane wszelkie ślady łamania się włókien, nawet przy przetwarzaniu trudnych w obróbce cyfrowo zadrukowanych mediów.

Auto-Feed Promo

Zalety narzędzi mikro-perforacji, które zapewniają doskonałe wykończenie produktów

Wśród korzyści, jakie zapewnia ten innowacyjny produkt należy przede wszystkim podkreślić to, iż bez trudu można wyposażyć go w nasze imponujące narzędzia do mikroperforacji zapewniające wysokiej jakości rezultaty i sprawiające, że finalny produkt poligraficzny wyróżnia się walorami estetycznymi.

Nasza konstrukcja może być adaptowana do różnych wymagań środowiska roboczego – Poza standardową wersją z podwójnym bigowaniem mamy także opcję bigówki grzbietu i zawiasów, która stosuje równocześnie stosuje 4 bigi w niewielkiej odległości od siebie, co doskonale sprawdza się przy formowaniu grzbietu okładek publikacji z oprawą klejową lub podobnych produktów takich, jak choćby teczki ofertowe, itp.

Model CreaseStream mini został opracowany, by zapewnić użytkownikom przystępne cenowo, wysokiej jakości rozwiązanie bigowania, które jest doskonałe dla:

  • punktów usługowych zajmujących się kopiowaniem
  • obsługi krótkich/średnich serii wydruków cyfrowych
  • obsługi większych nakładów druków cyfrowych/offestowych
  • produkcji foto-książek
  • tworzenia wzorników bigowania i makiet przeznaczonych dla klientów. 

Model CreaseStream jest elementem nowej, rozwijanej przez Tech-ni-fold linii produktowej.