Mini Quick-feed

Oparty na wersji CreaseStream mini standard, model Quick-feed zachowuje ręczne przesuwanie arkuszy, ale dodaje do tego unikalny system podawania pozwalający operatorowi na przetworzenie do 3000 arkuszy w ciągu godziny, co sprawia że jest to doskonałe rozwiązanie dla obsługi niewielkich nakładów i krótkich serii w zakresie bigowania i mikroperforacji.

Ten prosty w obsłudze manualny model wykorzystuje opatentowaną przez Tech-ni-Fold technologię Tri-Creaser, by wyeliminować pękanie włókien przetwarzanych mediów.

CreaseStream

Quick-feed

Quick-feed

Nie daj się zwieść prostej konstrukcji

Model Mini Quick-feed to wspaniały przykład zasady "mniej znaczy więcej." Specjalnie opracowana konstrukcja zapewnia co najmniej trzy razy wyższą wydajność w stosunku wersji Mini Standard zapewniając naprawdę wspaniałą prędkość przetwarzania. Ponadto, nasz model wyróżnia się niską ceną, gdyż nie posiada żadnych silników, skomplikowanej elektroniki ani oprogramowania.

Model CreaseStream mini jest także wyjątkowy w tym względzie, że jednocześnie tworzy jednocześnie tworzy układ co najmniej dwóch bigów, zachowując niezrównaną dokładność i precyzję oraz eliminując wszelkie ślady łamania się włókien, nawet przy przetwarzaniu trudnych w obróbce cyfrowo zadrukowanych mediów.

Quick-Feed Promo

Zalety narzędzi mikro-perforacji, które zapewniają doskonałe wykończenie produktów

Wśród korzyści, jakie zapewnia ten innowacyjny produkt należy przede wszystkim podkreślić to, iż bez trudu można wyposażyć go w nasze narzędzia do mikroperforacji zapewniające wysokiej jakości rezultaty i sprawiające, że finalny produkt poligraficzny wyróżnia się walorami estetycznymi.

Bigówka CreaseStream mini Quick-feed opiera swoje działanie na prostej, obsługiwanej ruchem obrotowym dźwigni, którą użytkownik obraca, aby przesuwać arkusze przez wałki narzędziowe. Po ustawieniu prowadnic papieru możesz bez problemu podawać arkusze ręcznie bez obaw o przekoszenie czy też przesunięcie arkusza. Zapewnione jest doskonałe wyrównywanie bigowania/perforacji począwszy od pierwszego aż do ostatniego przetwarzanego arkusza.

Nasza konstrukcja może być zadaptowana do różnych wymagań środowiska roboczego – Poza standardową wersją z podwójnym bigowaniem mamy także opcję bigówki grzbietu i zawiasów, która stosuje równocześnie stosuje 4 bigi w niewielkiej odległości od siebie, co doskonale sprawdza się przy formowaniu grzbietu okładek publikacji z oprawą klejową lub podobnych produktów, jak choćby teczek ofertowych, itp.

Model CreaseStream mini Quick-feed został opracowany, by zapewnić użytkownikom przystępne cenowo, wysokiej jakości nabiurkowe rozwiązanie bigowania, które jest doskonałe dla:

  • punktów usługowych zajmujących się kopiowaniem
  • obsługi krótkich serii wydruków cyfrowych
  • produkcji foto-książek
  • tworzenia wzorników bigowania i makiet przeznaczonych dla klientów. 

Model CreaseStream jest elementem nowej, rozwijanej przez Tech-ni-fold linii produktowej.