Mini Standard. Bigówka

  1. Prosta w obsłudze nabiurkowa bigówka zapewnia trzy razy wyższą wydajność w stosunku do niskonakładowych wersji obsługiwanych dźwignią lub pedałem.

Model CreaseStream mini standard to najprostsze, podstawowe urządzenie do bigowania. Jest ono doskonałe do realizacji zadań bigowania oraz mikroperforacji w przypadku niskich nakładów i krótkich serii. To proste manualne urządzenie wykorzystuje opatentowaną przez Tech-ni-Fold technologię Tri-Creaser, by wyeliminować pękanie włókien przetwarzanych mediów.

CreaseStream

MINI STANDARD

MINI STANDARD

Nie daj się zwieść prostej konstrukcji

Model Mini Standard to wspaniały przykład zasady "mniej znaczy więcej." Specjalnie opracowana konstrukcja zapewnia co najmniej trzy razy wyższą wydajność w stosunku do większości ręcznych prostych bigówek. Ponadto, nasz model wyróżnia się niską ceną, gdyż nie posiada żadnych silników, skomplikowanej elektroniki, ani oprogramowania.

Model CreaseStream mini Standard jest także wyjątkowy w tym względzie, że jednocześnie tworzy układ co najmniej dwóch bigów, zachowując niezrównaną dokładność i precyzję oraz eliminując wszelkie ślady łamania się włókien, nawet przy przetwarzaniu trudnych w obróbce cyfrowo zadrukowanych mediów.

STANDARD PROMO

Zalety narzędzi mikro-perforacji, które zapewniają doskonałe wykończenie produktów

Wśród korzyści, jakie zapewnia ten innowacyjny produkt warto wspomnieć fakt, iż bez trudu można wyposażyć go w nasze narzędzia do mikroperforacji, zapewniające wysokiej jakości rezultaty i sprawiające, że finalny produkt poligraficzny wyróżnia się walorami estetycznymi.

Bigówka CreaseStream mini Standard opiera swoje działanie na prostej, obsługiwanej ruchem obrotowym dźwigni, którą użytkownik obraca, aby przesuwać arkusze przez wałki narzędziowe. Po ustawieniu prowadnic papieru możesz bez problemu podawać arkusze ręcznie bez obaw o przekoszenie czy też przesunięcie arkusza. Zapewnione jest doskonałe wyrównywanie bigowania/perforacji począwszy od pierwszego, aż do ostatniego przetwarzanego arkusza.

Nasza konstrukcja może być adaptowana do różnych wymagań środowiska roboczego. Poza standardową wersją z podwójnym bigowaniem mamy także opcję bigówki grzbietu i zawiasów, która stosuje równocześnie stosuje 4 bigi w niewielkiej odległości od siebie, co doskonale sprawdza się przy formowaniu grzbietu okładek publikacji z oprawą klejową lub podobnych produktów, jak choćby teczek ofertowych, itp.

Model CreaseStream mini Standard został opracowany, by zapewnić użytkownikom przystępne cenowo, wysokiej jakości nabiurkowe rozwiązanie bigowania, które jest doskonałe dla:

  • punktów usługowych zajmujących się kopiowaniem
  • obsługi krótkich serii wydruków cyfrowych
  • produkcji foto-książek
  • tworzenia wzorników bigowania i makiet przeznaczonych dla klientów. 

Model CreaseStream jest elementem nowej, rozwijanej przez Tech-ni-fold linii produktowej.